شما هنوز به سایت وارد نشده اید.
جمعه 26 مهر 1398
ورود به سایت
آمار سایت
بازدید امروز: 34,564
بازدید دیروز: 34,063
بازدید کل: 102,694,049
کاربران عضو: 1
کاربران مهمان: 125
کاربران حاضر: 126
دانلود دفترچه سوالات کنکور دکتری رشته مدیریت - مدیریت تولید و عملیات سال 1394 دانشگاه آزاد اسلامی
چکیده:

این فایل شامل دفترچه سوالات کنکور دکتری رشته مدیریت - مدیریت تولید و عملیات سال 1394 دانشگاه آزاد اسلامی (دروس زبان تخصصی انگلیسی ، آمار و روش تحقیق ، اقتصاد ، رفتار سازمانی و تئوریهای سازمان و مدیریت )  مجموعا 125 سوال می باشد. این سوالات در حال حاضر فاقد پاسخنامه است.
مطالعه این سوالات به داوطلبان این رشته و سایر گرایش های مدیریت (با توجه به در دسترس نبودن سوالات و شبیه بودن سبک کلی سوالات دانشگاه آزاد) توصیه می شود.
توجه: در تعدادی از صفحات دفترچه مواردی به صورت دست نویس نوشته شده که الزاما مورد تایید ما نمی باشد و توسط پاسخ دهنده دفترچه مذکور نوشته شده است.
توجه: ممکن است پاسخنامه برخی سوالات به مرور زمان به سایت اضافه شود
برای دریافت فایل ابتدا عضو سایت شده و سپس به صفحه شخصی رفته و با انتخاب گزینه افزایش اعتبار نسبت به افزایش اعتبار خود از طریق پرداخت الکترونیک، واریز یا انتقال وجه به حسابهای سایت اقدام نموده و بعد از شارژ حساب خود فایل را دانلود کنید. مبلغ قابل پرداخت برای دریافت این فایل 9700 تومان می باشد. شما می توانید با مراجعه به بخش تستهای آمادگی آزمون دکتری لیست کامل تستهای تالیفی و کنکوری کنکور دکتری را مشاهده نمایید

کلید واژه: دانلود سوالات ، کنکور دکتری ، رشته مدیریت ، مدیریت تولید و عملیات ، سال 1394 ، دانشگاه آزاد اسلامی
نویسنده(گان): دفترچه سوالات کنکور دکتری رشته مدیریت تولید و عملیات
منبع: دفترچه سوالات کنکور دکتری رشته مدیریت تولید و عملیات
موضوع: تولید
دسته: دانلود تست ها و نمونه سوالات درسی و کنکوری کارشناسی ارشد و دکتری
سال انتشار: 1394
تعداد صفحات: 18
قیمت (تومان): 9700
بر اساس شرایط و ضوابط ارسال مقاله در سایت مدیر، این مطلب توسط یکی از نویسندگان ارسال گردیده است. در صورت مشاهده هرگونه تخلف، با تکمیل فرم گزارش تخلف حقوق مؤلفین مراتب را جهت پیگیری اطلاع دهید.