شما هنوز به سایت وارد نشده اید.
چهار شنبه 12 بهمن 1401
ورود به سایت
آمار سایت
بازدید امروز: 4,341
بازدید دیروز: 25,056
بازدید کل: 139,032,655
کاربران عضو: 0
کاربران مهمان: 47
کاربران حاضر: 47
راهنمای افزایش اعتبار در سایت مدیر

استفاده از برخی خدمات سایت مدیر (نظیر دریافت فایل مقالات، تست ها، جزوات و ...) نیازمند اعتبار می باشد. بدینصورت که پس از طی مراحل خرید شارژ، اعتبار شما در سایت افزایش یافته و پس از دانلود فایل موردنظر، اعتبار مشخصی از حساب شما کسر می گردد  بدینصورت شما می توانید با توجه به میزان استفاده خود از بخشهای موردنظر نسبت به خرید اعتبار و شارژ حساب خود اقدام نمایید.

شما می توانید با استفاده از روشهای پرداخت الکترونیک با کارتهای شتاب، کارت به کارت، واریز به حساب و یا استفاده از اینترنت بانک، موبایل بانک و ... حساب خود را در سایت مدیر شارژ کنید

جهت دریافت شماره حسابها و سایر اطلاعات واریزی اینجا را کلیک کنید.

در صورت استفاده از روش پرداخت الکترونیک با کارتهای شتاب، اعتبار شما بلافاصله پس از پایان فرآیند انتقال وجه افزایش می یابد.

پس از واریز وجه (به شیوه ای غیر از پرداخت الکترونیک) اطلاعات مبلغ واریزی را از طریق آیتم ارسال اطلاعات مبلغ واریزی که در صفحه شخصی خود به آن دسترسی دارید ارسال نمایید تا حداکثر بعد از دو ساعت اعتبار شما افزایش یابد

توصیه می شود قبل از شارژ حساب خود از حدود قیمت مقالات و تستهای موجود در سایت اطلاع حاصل نمایید تا نیازی به مراجعه مکرر به بانک یا دستگاههای خودپرداز نداشته باشید.

توجه: پس از افزایش اعتبار باید برای دریافت فایل مربوطه مراجعه و پس از کلیک بر روی عبارت "دریافت متن کامل" در صفحه بعدی روی لینک "ادامه" کلیک نمایید تا فایل دانلود شود.