شما هنوز به سایت وارد نشده اید.
دوشنبه 25 تیر 1403
ورود به سایت
آمار سایت
بازدید امروز: 8,215
بازدید دیروز: 18,097
بازدید کل: 153,854,978
کاربران عضو: 0
کاربران مهمان: 63
کاربران حاضر: 63
کدخبر: 18704 زمان ارسال: چهار شنبه 11 مرداد 1402 - 13:07 تعداد بازدید: 7203
آخرین تراز ( نمره کل ) دعوت به مصاحبه کنکور دکتری سال 1401 گرایش های مختلف رشته مدیریت

با توجه به درخواست های داوطلبان، اطلاعات آخرین تراز ( نمره کل ) دعوت به مصاحبه کنکور دکتری سال 1401 (حدنصاب دانشگاه ها) کدرشته های مختلف سراسری (روزانه، نوبت دوم، پیام نور، غیرانتفاعی، پردیس خودگردان) و دانشگاه آزاد در مجموعه های

مدیریت بازرگانی و راهبردی (سراسری )
مدیریت دولتی (سراسری و آزاد)
مدیریت صنعتی (سراسری)
کارآفرینی، آینده پژوهی و مدیریت تکنولوژی (سراسری)
آموزش عالی (سراسری و آزاد)
مدیریت فناوری اطلاعات (سراسری)

تهیه شده است که می توانید از لینک زیر دانلود نمایید

https://modir.ir/Articles/6106.aspx


توضیحات مربوط به فایل:
توجه نمایید این اطلاعات مربوط به آزمون سال 1401 می­باشد. هیچ الزامی مبنی بر تکرار آنها در سالهای بعد وجود ندارد. مواردی نظیر ظرفیت دانشگاه­ها، تغییرات در مبنا و شیوه محاسبه تراز، اینکه هر دانشگاه چند برابر ظرفیت دعوت به مصاحبه نماید، اینکه هر فرد به چند کد رشته جهت مصاحبه دعوت شود و همچنین ترکیب مجموعه­ ها با هم و حذف یا اضافه شدن رشته ای از یک مجموعه بر حد نصاب­های دعوت به مصاحبه تاثیرگذار می­ باشد.
لذا به داوطلبان توصیه می ­شود حتی با داشتن اطلاعات حدنصاب سالهای گذشته، جهت انتخاب رشته تا حدودی خوش بینانه عمل نموده تا در صورت پایین آمدن حدنصاب قبولی در سالهای بعد، به دلیل عدم انتخاب آن کدرشته متضرر نشوند.
همچنین ممکن است دانشگاهی سال گذشته حدنصاب بالا اعلام نموده باشد و به دلیل عدم استقبال و کم بودن تعداد افراد مصاحبه شونده، بخواهد در رویه خود در سالهای بعد تجدیدنظر نماید یا بالعکس.
توجه نمایید اطلاعات مندرج در این فایل الزاما تمام کدرشته­ های موجود نمی باشد و صرفا کدرشته­ هایی در هر مجموعه که اطلاعات آن موجود بوده است درج شده است. همچنین ممکن است برخی از کدرشته­ های مندرج در جداول زیر به دلیل تغییرات مجموعه­ ها، به مجموعه دیگری منتقل شده باشند یا کلا حذف شده باشد. لذا ملاک شما در انتخاب رشته ­ها، باید دفترچه کنکور امسال باشد.
مهم: در جداول این فایل حدنصاب نمره کل (تراز) ذکر شده است. با توجه به مشاهده برخی تغییرات عمده در محاسبه تراز هر سال نسبت به سال گذشته بهترین روش این است که حدود رتبه امسال خود را در نمونه کارنامه ­های سال 1401 در لینک https://modir.ir/Phd/PhD10new1410.aspx پیدا کرده و ببینید در سال 1401با این رتبه چه ترازی بدست آورده اند. سپس آن تراز را با حدنصاب­های موجود در این فایل مقایسه کنید.
تراز سال­های بعد خود را با حدنصاب­های سال 1401 در این صفحه مستقیما مقایسه نکنید. زیرا مشاهده شده در برخی رشته­ ها مبنای محاسبه تراز یک سال با سال­های قبل کاملا متفاوت است.
همچنین توصیه می­ شود صرفا به ترازهای سال 1401 اکتفا ننموده و برای کسب اطلاعات بیشتر حدنصاب­های دانشگاهها در سال­های قبل را نیز که در سایت در دسترس همگان است دانلود و به شیوه فوق بررسی نمایید.
معنی حدنصاب­های درج شده این است که صرفا داوطلبانی با تراز (نمره کل) بالاتر (بیشتر) از این حدنصاب امکان دعوت به مصاحبه آن کدرشته را داشته اند.
حدنصاب­ها مربوط به سهمیه آزاد می­ باشد.
توجه:برخی از دانشگاه­ها در پذیرش سال های قبل به دلیل اعتراض داوطلبان، اقدام به اصلاح حدنصاب اعلامی اولیه خود می نمودند. در جداول این فایل حدنصاب های اعلام شده اولیه ذکر شده است و در صورتی که دانشگاهی اقدام به تغییر حدنصاب خود نموده باشد، لحاظ نشده است.

نظرات کاربران

نام شما (ضروری)  

ایمیل (ضروری)