شما هنوز به سایت وارد نشده اید.
دوشنبه 25 تیر 1403
ورود به سایت
آمار سایت
بازدید امروز: 8,632
بازدید دیروز: 18,097
بازدید کل: 153,855,395
کاربران عضو: 0
کاربران مهمان: 35
کاربران حاضر: 35
تستهای تالیفی درس زبان انگلیسی کارشناسی ارشد مدیریت ویژه دانشگاه پیام نور
چکیده:

این فایل شامل 240 تست تالیفی درس زبان انگلیسی کنکور فراگیر کارشناسی ارشد مدیریت دانشگاه پیام نور بر اساس کتاب دکتر میرزا حسن حسینی و دکتر شهرام جنابی به صورت فصل به فصل (هر فصل دارای آزمون واژگان و کلوز تست ) مبتنی بر کل 16 فصل کتاب به همراه پاسخ گزینه ای هر آزمون می باشد که به صورت Pdf قابل دانلود است. این فایل برای دانشجویان دوره ارشد و همچنین داوطلبان کنکور ارشد در رشته های مدیریت بازرگانی (بازاریابی، بازرگانی بین الملل، مدیریت مالی) ، مدیریت اجرایی و MBA مناسب می باشد.
تستها به زبان انگلیسی و فاقد ترجمه می باشد.
برای دریافت فایل ابتدا عضو سایت شده و سپس به صفحه شخصی رفته و با انتخاب گزینه افزایش اعتبار نسبت به افزایش اعتبار خود از طریق واریز یا انتقال وجه به حسابهای سایت اقدام نموده و بعد از شارژ حساب خود فایل را دانلود کنید. مبلغ قابل پرداخت برای دریافت این فایل 12400 تومان می باشد. شما می توانید با مراجعه به بخش تستهای تألیفی و کنکوری سایت مدیر لیست کامل تستهای تالیفی و کنکوری کارشناسی ارشد و دکتری را مشاهده نمایید. همچنین می توانید از بخش خلاصه کتب و جزوات، لیست آنها را مشاهده کنید

کلید واژه: تستهای تالیفی ، درس زبان انگلیسی ، کنکور فراگیر کارشناسی ارشد ، رشته مدیریت ، دانشگاه پیام نور
نویسنده(گان): جمال صوفیه
منبع: تهیه شده در سایت مدیر
موضوع: زبان انگلیسی
دسته: دانلود تست ها و نمونه سوالات درسی و کنکوری کارشناسی ارشد و دکتری
سال انتشار: 1393
تعداد صفحات: 34
قیمت (تومان): 12400
بر اساس شرایط و ضوابط ارسال مقاله در سایت مدیر، این مطلب توسط یکی از نویسندگان ارسال گردیده است. در صورت مشاهده هرگونه تخلف، با تکمیل فرم گزارش تخلف حقوق مؤلفین مراتب را جهت پیگیری اطلاع دهید.