شما هنوز به سایت وارد نشده اید.
یکشنبه 30 اردیبهشت 1397
ورود به سایت
آمار سایت
بازدید امروز: 28,845
بازدید دیروز: 27,475
بازدید کل: 84,197,618
کاربران عضو: 1
کاربران مهمان: 108
کاربران حاضر: 109
کدخبر: 9567 زمان ارسال: یکشنبه 31 شهریور 1392 - 16:04 تعداد بازدید: 1497
آغاز تکمیل ظرفیت کارشناسی ناپیوسته و پیوسته دانشگاه آزاد
فرایند تکمیل ظرفیت کارشناسی ناپیوسته و پیوسته دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شد.

به گزارش خبرنگار مهر، ثبت نام تکمیل ظرفیت بدون آزمون رشته های جدید دانشگاه آزاد اسلامی در مقاطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته امروز در سامانه مرکز آزمون دانشگاه آزاد برای تهران و برخی مراکز استان ها آغاز می شود.

ثبت نام برای تکمیل ظرفیت بدون آزمون رشته های جدید دانشگاه آزاد در مقاطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته در سامانه www.azmoon.org صورت می گیرد.

ناصر اقبالی - رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد، در این باره اظهار داشت: هر داوطلب می تواند یک رشته را انتخاب و در سایت مرکز آزمون ثبت نام کند.

ثبت نام شوندگان با در دست داشتن پرینت 24 ساعت بعد از ثبت نام به واحد دانشگاهی مربوطه مراجعه و نسبت به ثبت نام قطعی خود اقدام کنند.

زمان آغاز به تحصیل این دسته از ثبت نام شدگان از مهرماه سال جاری خواهد بود.

منبع : خبرگزاری مهر  
نظرات کاربران
محمد رضا : 1392/07/01

تکمیل ظرفیت مرحله اول امسال هم مثل پارسال رشته شهرها یخیلی کم و محدودیو داره که اصلا ارزش ثبت نام نداره. آیا تکمیل ظرفیت دوم میگیره؟ آیا مثل پارسال در مرحله تکمیل ظرفیت دوم همه دانشگاه ها بر عکس مرحله اول به راحتی دانشجو رو حتی در گزینش ذخیره هم ثبت نام می کنند؟ اگه کسی اطلاع داره بگه.

afsoon : 1392/07/01

من ترازم ۶۵۰۳ بود دماوند قبول شده بودم نرفتم. منتظر تکمیل ظرفیت شده بودم و با دیدن دانشگاهایی که پذیرش زده بود حالم خیلی بد شد.... مجبور شدم برم همون دماوند ثبت نام کنم... حالا اصن معلوم نیست مرحله دومم همین بساط نباشه....

نام شما (ضروری)  

ایمیل (ضروری)