شما هنوز به سایت وارد نشده اید.
یکشنبه 30 آذر 1393
ورود به سایت
آمار سایت
بازدید امروز: 5,047
بازدید دیروز: 55,111
بازدید کل: 41,474,528
کاربران عضو: 1
کاربران مهمان: 103
کاربران حاضر: 104
کدخبر: 713 زمان ارسال: جمعه 09 مرداد 1388 - 22:43 تعداد بازدید: 15849
نتایج آزمون پایان پودمان‌های علمی کاربردی مدیریت خانواده اعلام شد
نتایج آزمون‌های پایان پودمان‌های آموزشی دوره کاردانی علمی ‌کاربردی پودمانی غیرحضوری مدیریت خانواده اعلام شد.

به گزارش سرویس صنفی آموزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، دکتر علی صدر مدیر آزمون آموزش‌های خاص و غیر حضوری دانشگاه با اعلام این خبر افزود: دانشجویان این دوره جهت اطلاع از نمرات خود ‌باید با مراجعه به پایگاه الکترونیکی به نشانی http://dlearning.uast.ac.ir در بخش «اطلاع رسانی وضعیت تحصیلی دانشجویان» در قسمت نام کاربری، شماره دانشجویی 12 رقمی و در قسمت رمز عبور، شماره شناسنامه خود را وارد کنند.

مدیر آزمون آموزش‌های خاص و غیر حضوری دانشگاه جامع علمی کاربردی در ادامه اظهار داشت: مهلت درخواست تجدید نظر تا روز شنبه 10 مرداد ماه می‌باشد.

دکتر صدر تصریح کرد: ثبت‌نام دوره بعدی رشته کاردانی مدیریت خانواده در نیمه اول شهریور ماه 1388 و صرفاً به صورت اینترنتی بوده و دفترچه‌های پذیرش از طریق شرکت پست جمهوری اسلامی ایران در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد.

مدیر آزمون آموزش‌های خاص و غیر حضوری دانشگاه جامع علمی کاربردی افزود: دانشجویانی که 11 پودمان آموزشی خود را به صورت کامل و با موفقیت به اتمام رسانده‌اند، ‌باید جهت تکمیل پرونده فارغ‌التحصیلی خود مدارکی شامل تأییدیه دیپلم، تصویر تمام صفحات شناسنامه و اصل آن جهت مطابقت، تصویر دیپلم و اصل آن جهت مطابقت، 6 قطعه عکس، تصویر کارت ملی و اصل آن جهت مطابقت و تصویر کارت پایان خدمت یا معاف از خدمت برای فارغ‌التحصیلان ذکور و اصل آن جهت مطابقت را در تهران به سازمان مرکزی دانشگاه جامع علمی‌کاربردی و در سایر استان‌ها به واحد استانی دانشگاه در استان محل سکونت خود به صورت حضوری تحویل دهند.
منبع : ایسنا  
نظرات کاربران
زارعیان : 1391/11/17

سلام باتشکر از اطاع رسانی خوبتان بنده فارغ التحصیل کاردانی مدیریت خانواده ام (در نیمسال اول امسال )اما متاسفانه هنوز گواهی موقت و معدل کل خود رادریافت نکرده ام در صورت لوزوم اقدامات لازم را مبذول فرمایید ونتیجه امر را ابلاغ فرمایید باتشکر

مهدی پندآموز علیپور : 1391/12/15

با سلام در رشته مدیریت خانواده فارغ التحصیل شدم آیا این رشته در مقطع کارشناسی نیز ارائه می گردد ؟

شیرین بهمن نژاد : 1393/02/22

میخواهم ریزنمرات دوره پودمانی مدیریت خانواده که گذروندم بگیرم

نام شما (ضروری)  

ایمیل (ضروری)