شما هنوز به سایت وارد نشده اید.
دوشنبه 31 اردیبهشت 1397
ورود به سایت
آمار سایت
بازدید امروز: 4,644
بازدید دیروز: 29,155
بازدید کل: 84,202,572
کاربران عضو: 0
کاربران مهمان: 174
کاربران حاضر: 174
کدخبر: 4003 زمان ارسال: پنجشنبه 23 دی 1389 - 22:58 تعداد بازدید: 5783
استخدام 500 عضو هیات علمی در دانشگاه پیام نور

معاون آموزشی دانشگاه پیام نور با اعلام اینکه دانشگاه برای تمامی رشته‌ها در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا عضو هیات علمی پذیرش می‌کند، گفت: براین اساس در مرحله اول فارغ التحصیلان دکتری را پذیرش، در درجه دوم دانشجویان دکترا را بورس می‌کنیم و در برخی از رشته‌ها نیز که با کمبود عضو هیات علمی دکتری مواجه هستیم در مقطع کارشناسی ارشد جذب عضو هیات علمی خواهیم داشت.

به گزارش خبرنگار صنفی آموزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا‌)، دکتر عبدالله معتمدی امروز در نشست مطبوعاتی، افزود: دانشگاه پیام‌نور این آمادگی را دارد که درسال جاری حدود 500 عضو هیات علمی را جذب کند.

وی اظهارکرد: همچنین در آزمون دکترا که قرار است از امسال به صورت نیمه متمرکز برگزار شود یک سهمیه ویژه برای مربیان و دستیاران علمی دانشگاه پیام نور لحاظ شده است.

معتمدی با بیان اینکه دانشگاه پیام نور در 31 رشته گرایش برای مقطع دکتری دانشجو پذیرش می‌کند، بیان کرد: براین اساس برای مقطع دکتری در هر رشته 7 نفر سهمیه آزاد و سه نفر سهمیه برای مربیان و دستیاران به دفتر گسترش وزارت علوم پیشنهاد ارائه کرده‌ایم.

تمدید مهلت ثبت‌نام آزمون فراگیر پیام نور در مقطع کارشناسی تا 25 دی

آغاز ثبت‌نام آزمون فراگیر ارشد و کارشناسی ناپیوسته از 26 دی

وی همچنین از تمدید مهلت ثبت‌نام آزمون فراگیر دانشگاه پیام نور در مقطع کارشناسی تا 25 دی ماه خبر داد و اظهارکرد: ثبت‌نام آزمون فراگیر کارشناسی ارشد و کارشناسی ناپیوسته دانشگاه نیز 26 دی ماه آغاز می‌شود و تا دوم بهمن ماه ادامه دارد.

پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد مجازی

معتمدی افزود: دانشگاه پیام نور برای مقطع کارشناسی ارشد دوره‌های فراگیر نیز در همه رشته‌ محل‌ها 15 دانشجوی آموزش محور و 15 دانشجوی پژوهش محور پذیرش خواهد کرد.

وی با بیان‌اینکه پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد صرفا مجازی از سوی دفتر گسترش موافقت به عمل آمده است، گفت: براین اساس از طریق آزمون کارشناسی ارشد برای رشته‌های تصویب شده 15 نفر دانشجوی آموزش محور مجازی پذیرش خواهیم داشت.

مرکز بین المللی قشم دانشگاه پیام نور از سال آینده دانشجو پذیرش می‌کند

معاون آموزشی دانشگاه پیام نور از اخذ مجوز جهت راه‌اندازی مرکز بین المللی قشم دانشگاه پیام نور خبر داد و گفت: بر این اساس مجوز یک رشته در مقطع دکتری و 12 رشته در مقطع کارشناسی ارشد اخذ شده که مجوز رشته دکترا مربوط به مدیریت بازرگانی است.

وی افزود: مرکز بین المللی قشم دانشگاه پیام نور از سال آینده دانشجو پذیرش می‌کند و پذیرش دانشجو در این مرکز براساس سوابق علمی و مصاحبه خواهد بود.

معتمدی عنوان کرد: 28 درصد جمعیت دانشجویی کشور را دانشجویان دانشگاه پیام نور تشکیل می‌دهند.

به گزارش ایسنا، در این نشست عنوان شد که هیچ یک از امتحانات دانشگاه پیام نور لغو نشده است، اما به دلیل بارش برف این مساعدت به عمل آمده است که هر یک از دانشجویان که امکان رفت و آمد در واحد خود را ندارند بتوانند در نزدیک ترین واحد دانشگاه پیام نور امتحان دهند.

نظرات کاربران
سمیه تقوایی : 1390/02/18

من در حال اتمام دوره کارشناسی ارشد رشته زیست شناسی در دانشگاه اصفهان هستم می خواستم ببینم که آیا امکان استخدام من در دانشگاه هی پیام نور هست.من اهل همدان هستم

کیومرث نوری : 1390/05/10

دارای مدرک فوق لیسانس تغذیه دام وطیور، آیا امکان استخدام من در دانشگاه پیام نور هست.

علیرضا فیروزی : 1390/06/05

من دانشجوی ترم آخر کارشناسی ارشد پیام نور تهران در رشته زبانشناسی همگانی هستم. معدل من بالای 19 است. آیا می توانم عضو هیئت علمی پیام نور مشهد شوم؟

ساعی : 1390/06/08

با سلام من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی آب هستم آیا امکان جذب بنده در دانشگاه پیام نور وجود دارد؟

اماده : 1390/06/17

فوق لیسانس مدیریت وذرزشی هستم ار ÷یام نور امکان استخدامی من هست کجا باید بروم

معصومه مرزبان : 1390/10/11

با سلام. من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد رشته ادبیات از دانشگاه دولتی شهرکرد با معدل 18.32 هستم. آیا امکان استخدام در دانشگاه پیام نور برای من وجود دارد؟

نظری : 1392/09/09

سلام من ارشد مهندسی منابع طبیعی دارم میخواستم ببینم امکان استخدام من برای تدریس در دانشگاه پیام نور هست ؟

محمدرضا جعفری : 1392/09/14

سلام من دانشجوی دکتری مدیریت بازاریابی دانشگاه علامه هستم خواستم ببینم امکانش هست هیئت علمی دانشگاه بوعلی بشم...

عصمت آرمند : 1393/03/04

سلام من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد دانشگاه اصفهان می باشم ایا امکاه عضو هیئت علمی شدن و یا متصدی ازمایشگاه در دانشگاههای استان کرمان پیام نور و . . هست

زهره ابوالحسنی : 1390/06/21

با سلام.فارغ لتحصیل کارشناسی ارشد پیام نور تهران در رشته مدیریت بین الملل هستم. آیا می توانم عضو هیئت علمی پیام نور اصفهان(خوراسگان) شوم؟

زهرا روستا : 1390/05/22

با سلام.اینجانب فارغ التحصیل رشته کارشناسی ارشد شیمی آلی از دانشگاه بوعلی سینا همدان هستم .آیا استخدام بنده در دانشگاه های پیام نور استان البرز وجود دارد؟

نام شما (ضروری)  

ایمیل (ضروری)