شما هنوز به سایت وارد نشده اید.
دوشنبه 06 خرداد 1398
ورود به سایت
آمار سایت
بازدید امروز: 19,737
بازدید دیروز: 32,815
بازدید کل: 97,465,547
کاربران عضو: 0
کاربران مهمان: 152
کاربران حاضر: 152
کدخبر: 15487 زمان ارسال: شنبه 27 مرداد 1397 - 12:02 تعداد بازدید: 303
قبولی در آزمون زبان شرط پذیرش در دکتری دانشگاه امام صادق (ع)

براساس مصوبه دانشگاه امام صادق (ع) ارائه گواهی قبولی در آزمون عمومی زبان خارجی به عنوان یکی از شرایط پذیرش دانشجو در تمامی دوره های دکتری عنوان شد.

به گزارش خبرنگار مهر، دانشگاه امام صادق (ع) اعلام کرد با توجه به مصوبه شورای این دانشگاه در خصوص ارائه گواهی قبولی در آزمون عمومی زبان خارجی به عنوان یکی از شرایط پذیرش دانشجو در تمامی دوره های دکتری، هجدهمین آزمون در زبان های انگلیسی و فرانسه برگزار می شود.

مدارک لازم برای ثبت نام :

متقاضیان برای ثبت نام در این آزمون باید، صفحه اول شناسنامه و کارت ملی و عکس ۳ در ۴ جدید خود را اسکن و بارگذاری کنند همچنین مبلغ ۹۰۰.۰۰۰ ریال همزمان با ثبت نام از طریق درگاه اینترنتی و کارت های عضو شبکه شتاب واریز کنند. به مدارک ناقص و یا تقاضای ثبت نام پس از مهلت مقرر ترتیب اثر داده نمی شود.

 ثبت نام از ۸ صبح امروز ۲۷ مرداد ۹۷ از طریق نرم افزار جامع گلستان دانشگاه به آدرس اینترنی http://edu.isu.ac.ir آغاز شده و تا ساعت ۱۴ ظهر روز یکشنبه ۱۱ شهریور ۹۷ ادامه خواهد داشت. کارت شرکت در آزمون از ساعت ۹ صبح روز سه شنبه ۱۳ شهریور ۹۷ لغایت ساع ۱۵ روز چهارشنبه ۱۴ شهریور ۹۷ ادامه دارد.

آزمون راس ساعت ۸ صبح روز پنج شنبه ۱۵ شهریور ۹۷ در دانشگاه امام صادق (ع) برگزار می شود. حداقل نمره قبولی نمره ۶۰ از ۱۰۰ و برای داوطلبان رشته های دکتری دانشکده الهیات، معارف اسلامی و ارشاد نمره ۵۰ از ۱۰۰ است.

مدرک قبولی در آزمون زبان خارجی این دانشگاه از تاریخ صدور تا دو سال معتبر است.

ارائه مدرک زبان برای پذیرفته شدگان دکتری با آزمون از شرایط ثبت نام بوده و در شیوه بدون آزمون (استعداد درخشان) شرط شرکت در آزمون جامع دوره است.

علاقمندان برای اطلاعات بیشتر می توانند به نشانی الکترونیکی https://www.isu.ac.ir مراجعه کنند.

منبع : خبرگزاری مهر  
نظرات کاربران

نام شما (ضروری)  

ایمیل (ضروری)