شما هنوز به سایت وارد نشده اید.
شنبه 03 فروردین 1398
ورود به سایت
آمار سایت
بازدید امروز: 5,524
بازدید دیروز: 23,819
بازدید کل: 95,529,604
کاربران عضو: 0
کاربران مهمان: 426
کاربران حاضر: 426
کدخبر: 15042 زمان ارسال: دوشنبه 27 فروردین 1397 - 09:31 تعداد بازدید: 254
برگزاری یازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه فروردین ماه ۹۷

 

برگزاری یازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه فروردین ماه ۹۷یاسر فلاح مدیرعامل شرکت اطلاع‌رسانی و خدمات بورس در گفتگو با خبرنگار بورس،بانک و بیمه  گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به برگزاری یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه، اظهار کرد: یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه از 27 تا ۳۰ فروردین ماه ۹۷ برگزار می‌شود که در این نمایشگاه شرکت‌های خارجی و داخلی حضور خواهند داشت.

وی، افزایش دانش سرمایه و ثبات مالی در جامعه و آشنایی کارکرد نوین بنگاه مالی از جمله بورس، بانک، بیمه و تأثیر آن در اقتصاد کشور را از دیگر اهداف برگزاری این نمایشگاه دانست.

مدیرعامل شرکت اطلاع‌رسانی و خدمات بورس، از حضور ۱۲ کشور خارجی در این نمایشگاه خبر داد و تصریح کرد: در این نمایشگاه تلاش شده در بخش‌های سه گانه بورس، بانک و بیمه بتوان فرآیند‌های مشترک بین خود را تسهیل کرد و اتاق‌های گفتگو برای مذاکره طراحی شده است.

فلاح در ادامه یادآورشد: برای نخستین بار در راستای فرهنگ سازی در فاینکس ۲۰۱۸ رویدادی تحت عنوان بومی-نوفین‌تک با هدف فرهنگ سازی بازار سرمایه برای دانش آموزان در قالب مسابقات کسب و کار دانش آموزی برگزار می‌شود.

سایت نمایشگاه: http://iranfinex.ir
محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی تهران

نظرات کاربران

نام شما (ضروری)  

ایمیل (ضروری)