شما هنوز به سایت وارد نشده اید.
شنبه 28 مهر 1397
ورود به سایت
آمار سایت
بازدید امروز: 17,089
بازدید دیروز: 48,048
بازدید کل: 89,307,827
کاربران عضو: 8
کاربران مهمان: 280
کاربران حاضر: 288
کدخبر: 14769 زمان ارسال: پنجشنبه 21 دی 1396 - 09:45 تعداد بازدید: 173
سامانه نشریات دانشجویی دانشگاه تهران آغاز به ‌کار کرد

سامانه نشریات دانشجویی دانشگاه تهران توسط اداره کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران با همکاری مرکز اطلاعات و فناوری دانشگاه، 11 دی 1396 طی مراسمی با حضور دکتر مجید سرسنگی، معاون فرهنگی دانشگاه، دکتر زارع چاهوکی، مدیرکل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه و جمعی از فعالان نشریات دانشجویی معرفی شد و رسما آغاز به کار کرد.

به گزارش ایسنا، این سامانه پس از سال‌ها خلاء و کمبود در حوزه فعالیت‌های نشریات دانشجویی در دانشگاه تهران در دستور کار اداره کل فرهنگی و اجتماعی و به خصوص خانه نشریات دانشگاه قرار گرفت و در نهایت با همکاری مرکز اطلاعات و فناوری دانشگاه، کار خود را آغاز کرد.

این سامانه به آدرس journal.ut.ac.ir با امکانات پیشرفته و ایجاد نقش‌های متفاوت برای فعالان نشریات، به طور اختصاصی فضای مورد نیاز جهت بارگذاری نشریات دانشجویی منتشر شده و تبادل اطلاعات بین مخاطبان را فراهم می‌کند.

در این سامانه هر نشریه، یک پایگاه اطلاع رسانی با آدرس اختصاصی خود خواهد داشت و مطالب نشریه می‌تواند به دو زبان برای مخاطبان داخلی و خارجی بارگذاری شود.

کلیه مدیران مسئول نشریات دانشجویی می‌توانند برای ایجاد سامانه نشریه خود، آدرس دامنه پیشنهادی را به ایمیل Cultural@ut.ac.ir ارسال کنند تا بلافاصله سامانه ایجاد و در دسترس قرار گیرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، در این مراسم، طرح حمایت از نشریات دانشجویی نیز تشریح شد و بر اساس این طرح روند اداری کارها تسهیل شده و دانشجویان می توانند به صورت الکترونیک کار را پیگیری کرده و به صورت مستقیم با چاپ‌خانه طرف قرارداد در تماس باشند. همچنین دانشجویان می‌توانند با اعلام نظر و طرح پیشنهادات و انتقادات خود در روند اجرایی طرح تاثیر مستقیم داشته باشند.

منبع : ایسنا  
نظرات کاربران

نام شما (ضروری)  

ایمیل (ضروری)