شما هنوز به سایت وارد نشده اید.
شنبه 29 شهریور 1399
ورود به سایت
آمار سایت
بازدید امروز: 4,501
بازدید دیروز: 39,750
بازدید کل: 113,165,684
کاربران عضو: 0
کاربران مهمان: 81
کاربران حاضر: 81
دانلود مقاله انگلیسی ترجمه شده به فارسی ؛ سیستم های اجرایی ساخت و تولید برای شرکت ها با اندازه کوچک و متوسط
چکیده:

این مقاله ترجمه ای است از مقاله ای که اصل آن را می توانید به صورت رایگان از اینجا دریافت کنید. فایل زبان انگلیسی 6 صفحه و مربوط به سال 2018 می باشد.
برای دریافت ترجمه مقاله پس از عضویت در سایت به صفحه شخصی رفته و از طریق صفحه افزایش اعتبار، به یکی از روشهای اعلام شده مبلغ مورد نظر را به سایت واریز یا منتقل نمایید. پس از افزایش اعتبار می توانید ترجمه مقاله را به صورت فایل WORD دانلود نمایید.
برای مشاهده سایر مقالات ترجمه شده سایت مدیر اینجا را کلیک کنید.

چکیده: سیستم اجرایی ساخت و تولید MES نقش مهمی در حمایت از شرکت ها با اندازه کوچک و متوسط​​(SME) برای عملیات های تولید روزانه آنها ایفا می کند. عملیات های کسب و کارهای SME هابه طور سنتی بر سیستم کاغذبازی تکیه می کنند. با افزایش سریع تکنولوژی، تقریباً تضمین شده است که این سیستم باMES هوشمند کارآمد و قابل اعتماد جایگزین خواهد شد. این مقاله, یک سیستم ساخت و تولید زمان واقعی مبتنی بر RFID را ارائه می کند که پنج کارکرد را در خود دارد. این پنج کارکرد در یک رابط مبتنی بر اندروید ادغام می شوند که داده ها در یک پایگاه داده مبتنی بر ابر در زمان واقعی می خواند و می نویسد. فن آوری NFC برای بهبود سهولت استفاده نیز مورد استفاده قرار می گیرد. هدف از این مقاله و سیستم, ارتقاء ارتباطات درون یک شرکت، بهبود کیفیت محصول، بهینه سازی ذخیره سازی داده ها و کاهش ضایعات کاغذبازی است. یک مطالعه موردی, امکان سنجی و عملی بودن سیستم طراحی شده و توسعه یافته را نشان می دهد.

کلید واژه: ابر ، اینترنت اشیا ، زمان - واقعی ، سیستم اجرایی ساخت و تولید
نویسنده(گان): مترجم: محمد صفی صمغ آبادی
منبع: Procedia CIRP Volume 72, 2018, Pages 1009-1014
موضوع: تولید
دسته: مقالات ترجمه شده - دانلود ترجمه مقاله
سال انتشار: 2018
تعداد صفحات: 17
قیمت (تومان): 17000
بر اساس شرایط و ضوابط ارسال مقاله در سایت مدیر، این مطلب توسط یکی از نویسندگان ارسال گردیده است. در صورت مشاهده هرگونه تخلف، با تکمیل فرم گزارش تخلف حقوق مؤلفین مراتب را جهت پیگیری اطلاع دهید.
 این مقاله ترجمه می باشد.
مشاهده اصل مقاله به زبان انگلیسی