شما هنوز به سایت وارد نشده اید.
دوشنبه 05 آبان 1399
ورود به سایت
آمار سایت
بازدید امروز: 40,229
بازدید دیروز: 102,473
بازدید کل: 114,925,423
کاربران عضو: 0
کاربران مهمان: 152
کاربران حاضر: 152
پاسخنامه تشریحی درس زبان تخصصی انگلیسی کنکور کارشناسی ارشد سال 1392 دانشگاه آزاد - مجموعه مدیریت اجرایی (رشته های مدیریت اجرایی، MBA و مدیریت شهری)
چکیده:

این فایل شامل پاسخنامه کاملا تشریحی و ترجمه سوالات و گزینه های درس زبان تخصصی انگلیسی کنکور کارشناسی ارشد سال 1392 دانشگاه آزاد - مجموعه مدیریت اجرایی ( رشته های مدیریت اجرایی، MBA و مدیریت شهری) می باشد که به صورت Pdf قابل دانلود است. تعداد سوالات 20 سوال می باشد. برای اکثر سوالات (12 سوال)، منبع طرح سوال نیز با ذکر نام کتاب درج شده است.
برای دریافت فایل ابتدا عضو سایت شده و سپس به صفحه شخصی  رفته و با انتخاب گزینه افزایش اعتبار نسبت به افزایش اعتبار خود از طریق واریز یا انتقال وجه به حسابهای سایت و یا پرداخت الکترونیک اقدام نموده و بعد از شارژ حساب خود فایل را دانلود کنید. مبلغ قابل پرداخت برای دریافت این فایل 3000 تومان می باشد. شما می توانید با مراجعه به بخش تستهای ارشد سایت مدیر لیست کامل تستهای تالیفی و کنکوری کارشناسی ارشد و سوالات سالهای گذشته را مشاهده نمایید. همچنین می توانید از بخش خلاصه کتب و جزوات، لیست آنها را مشاهده کنید

کلید واژه: پاسخنامه تشریحی ، درس زبان تخصصی انگلیسی، کنکور کارشناسی ارشد ، سال 1392 ، دانشگاه آزاد ، مجموعه مدیریت اجرایی ، رشته اجرایی ، MBA ، رشته مدیریت شهری
نویسنده(گان): علی یونسیان
منبع: سایت مدیر Modir.ir
موضوع: زبان انگلیسی
دسته: دانلود تست ها و نمونه سوالات درسی و کنکوری کارشناسی ارشد و دکتری
سال انتشار: 1392
تعداد صفحات: 13
قیمت (تومان): 3000
بر اساس شرایط و ضوابط ارسال مقاله در سایت مدیر، این مطلب توسط یکی از نویسندگان ارسال گردیده است. در صورت مشاهده هرگونه تخلف، با تکمیل فرم گزارش تخلف حقوق مؤلفین مراتب را جهت پیگیری اطلاع دهید.