شما هنوز به سایت وارد نشده اید.
جمعه 09 آبان 1399
ورود به سایت
آمار سایت
بازدید امروز: 16,319
بازدید دیروز: 32,775
بازدید کل: 115,202,335
کاربران عضو: 1
کاربران مهمان: 82
کاربران حاضر: 83
پاسخنامه تشریحی درس درک متون مدیریت به زبان فارسی کنکور کارشناسی ارشد سال 1392 دانشگاه آزاد - مجموعه مدیریت اجرایی (رشته های مدیریت اجرایی و مدیریت شهری)
چکیده:

این فایل شامل پاسخنامه تشریحی درس درک متون مدیریت به زبان فارسی کنکور کارشناسی ارشد سال 1392 دانشگاه آزاد - مجموعه مدیریت اجرایی ( رشته های مدیریت اجرایی و مدیریت شهری) می باشد که به صورت Pdf قابل دانلود است. تعداد سوالات 20 سوال می باشد. برای کلیه سوالات، منبع طرح سوال نیز با ذکر نام کتاب و صفحه مربوطه درج شده است.
برای دریافت فایل ابتدا عضو سایت شده و سپس به صفحه شخصی  رفته و با انتخاب گزینه افزایش اعتبار نسبت به افزایش اعتبار خود از طریق واریز یا انتقال وجه به حسابهای سایت و یا پرداخت الکترونیک اقدام نموده و بعد از شارژ حساب خود فایل را دانلود کنید. مبلغ قابل پرداخت برای دریافت این فایل 2900 تومان می باشد. شما می توانید با مراجعه به بخش تستهای ارشد سایت مدیر لیست کامل تستهای تالیفی و کنکوری کارشناسی ارشد و سوالات سالهای گذشته را مشاهده نمایید. همچنین می توانید از بخش خلاصه کتب و جزوات، لیست آنها را مشاهده کنید

کلید واژه: پاسخنامه تشریحی ، درس درک متون مدیریت به زبان فارسی ، کنکور کارشناسی ارشد ، سال 1392 ، دانشگاه آزاد ، مجموعه مدیریت اجرایی ، رشته اجرایی ، رشته مدیریت شهری
نویسنده(گان): علی یونسیان
منبع: سایت مدیر Modir.ir
موضوع: تئوریهای مدیریت
دسته: دانلود تست ها و نمونه سوالات درسی و کنکوری کارشناسی ارشد و دکتری
سال انتشار: 1392
تعداد صفحات: 17
قیمت (تومان): 2900
بر اساس شرایط و ضوابط ارسال مقاله در سایت مدیر، این مطلب توسط یکی از نویسندگان ارسال گردیده است. در صورت مشاهده هرگونه تخلف، با تکمیل فرم گزارش تخلف حقوق مؤلفین مراتب را جهت پیگیری اطلاع دهید.