شما هنوز به سایت وارد نشده اید.
چهار شنبه 30 مرداد 1398
ورود به سایت
آمار سایت
بازدید امروز: 20,580
بازدید دیروز: 29,555
بازدید کل: 100,650,452
کاربران عضو: 1
کاربران مهمان: 102
کاربران حاضر: 103
400 تست گرامر زبان انگلیسی ویژه کنکور دکتری سراسری (نیمه متمرکز)
چکیده:

مجموعه 40 آزمون پیشرفته جمعا شامل 400 تست گرامر زبان انگلیسی و در 61 صفحه متناسب با سطح و شکل سوالات آزمون کنکور سراسری دکتری با پاسخ گزینه ای در انتهای هر آزمون که از آزمون های معتبر دکتری و آزمون های GRE و GMAT اقتباس شده اند و اغلب سطحی بالاتر از متوسط و دشوار دارند.
برای دریافت فایل ابتدا عضو سایت شده و پس از افزایش اعتبار به میزان 6200تومان از طریق واریز یا انتقال وجه به حسابهای سایت و شارژ حساب خود فایل را دانلود کنید.

شما می توانید با مراجعه به بخش تستهای آمادگی آزمون دکتری لیست کامل تستهای تالیفی و کنکوری کنکور دکتری و با مراجعه به بخش خلاصه کتب ازمون دکتری سراسری لیست این جزوات را مشاهده کنید.
هر گونه تکثیر، نسخه برداری، نشر، چاپ، کپی برداری و فروش کلیه فایل ها، جزوات، آثار و محصولات این سایت بدون مجوز کتبی، با استناد به مواد 23 و 29 قانون حمایت از مولفان و مصنفان خلاف قانون، اخلاق و شرع بوده و مشمول قوانین مجازات اسلامی خواهد بود.

کلید واژه: تست گرامر زبان انگلیسی ، کنکور دکتری سراسری
نویسنده(گان): تهیه کننده و گردآوری: جمال صوفیه
منبع: سایت مدیر
موضوع: زبان انگلیسی
دسته: دانلود تست ها و نمونه سوالات درسی و کنکوری کارشناسی ارشد و دکتری
سال انتشار: 1392
تعداد صفحات: 61
قیمت (تومان): 6200
بر اساس شرایط و ضوابط ارسال مقاله در سایت مدیر، این مطلب توسط یکی از نویسندگان ارسال گردیده است. در صورت مشاهده هرگونه تخلف، با تکمیل فرم گزارش تخلف حقوق مؤلفین مراتب را جهت پیگیری اطلاع دهید.