شما هنوز به سایت وارد نشده اید.
یکشنبه 06 خرداد 1397
ورود به سایت
آمار سایت
بازدید امروز: 11,850
بازدید دیروز: 30,160
بازدید کل: 84,390,108
کاربران عضو: 1
کاربران مهمان: 170
کاربران حاضر: 171
پاورپوینت (اسلاید) با موضوع تصمیم گیری
چکیده:

به طور کلی تصمیم گیری یک فرآیند ذهنی است که تمام افراد بشر در سراسر زندگی خود با آن سرو کار دارند. فرآیند تصمیم گیری در پرتو فرهنگ، ادراکات، اعتقاد و ارزش ها نگرشها، شخصیت، دانش و بینش فرد صورت می گیرد و این عوامل بر یکدیگر تأثیر متقابل دارند. در مدیریت معاصر تصمیم گیری به عنوان فرآیند حل یک مسأله تعریف شده است و اغلب به تصمیم گیری، حل مسأله نیز گفته می شود. می توان گفت تمام فعالیت ها و اقداماتی که در همه زمینه ها توسط افراد بشر انجام می شود، حاصل فرآیند تصمیم گیری است. این مجموعه فرایند تصمیم گیری و انواع تصمیم گیری و مدلهای تصمیم گیری و سبکهای تصمیم گیری نتیجه گیری قدرت در تصمیم گیری راهبردهای عملی برای افزایش قدرت تصمیم گیری مشکلات و تنگناها در تصمیم گیری نقش مشارکت در تصمیم‌گیری منابع ..... را مورد بررسی قرار می دهد.
برای دریافت فایل ابتدا عضو سایت شده و سپس به صفحه شخصی رفته و با انتخاب گزینه افزایش اعتبار نسبت به افزایش اعتبار خود اقدام نموده و بعد از شارژ حساب خود فایل را دانلود کنید. همچنین می توانید سایر اسلایدها (پاورپوینتهای) موجود را از اینجا مشاهده کنید

کلید واژه: تصمیم‌گیری ، مدلهای تصمیم گیری ، فنون تصمیم گیری
نویسنده(گان): سیدمحمد مدنیان
منبع: اینترنت - مقالات - کتب معتبر
موضوع: رفتار سازمانی
دسته: دانلود پاورپوینت ها (اسلایدها)
سال انتشار: 1392
تعداد صفحات: 116
قیمت (تومان): 3200
بر اساس شرایط و ضوابط ارسال مقاله در سایت مدیر، این مطلب توسط یکی از نویسندگان ارسال گردیده است. در صورت مشاهده هرگونه تخلف، با تکمیل فرم گزارش تخلف حقوق مؤلفین مراتب را جهت پیگیری اطلاع دهید.