شما هنوز به سایت وارد نشده اید.
سه شنبه 24 تیر 1399
ورود به سایت
آمار سایت
بازدید امروز: 12,396
بازدید دیروز: 32,075
بازدید کل: 110,899,894
کاربران عضو: 2
کاربران مهمان: 95
کاربران حاضر: 97
دانلود پاسخنامه تشریحی درس زبان انگلیسی آزمون دکتری نیمه متمرکز سراسری سال 1391
چکیده:

این فایل شامل سوالات و پاسخهای تشریحی درس زبان انگلیسی کنکور سراسری دکتری نیمه متمرکز سال 1391 (کلیه گروههای آزمایشی- کلیه رشته های تحصیلی) می باشد. پاسخ سوالات به صورت تشریحی (با ترجمه و تشریح دلیل انتخاب گزینه درست) آمده است. این فایل در 25 صفحه تهیه شده و به صورت پی دی اف شده می باشد. تعداد سئوالات این آزمون 100 سئوال می باشد. کد دفترچه سوالات این فایل 401D می باشد. برای دریافت فایل ابتدا عضو سایت شده و پس از افزایش اعتبار به میزان 5500 تومان از طریق واریز یا انتقال وجه به حسابهای سایت و شارژ حساب خود فایل را دانلود کنید.
شما می توانید با مراجعه به بخش تستهای آمادگی آزمون دکتری لیست کامل تستهای تالیفی و کنکوری کنکور دکتری و با مراجعه به بخش خلاصه کتب ازمون دکتری سراسری لیست این جزوات را مشاهده کنید.
هر گونه تکثیر، نسخه برداری، نشر، چاپ، کپی برداری و فروش کلیه فایل ها، جزوات، آثار و محصولات این سایت بدون مجوز کتبی، با استناد به مواد 23 و 29 قانون حمایت از مولفان و مصنفان خلاف قانون، اخلاق و شرع بوده و مشمول قوانین مجازات اسلامی خواهد بود.
 

کلید واژه: دانلود پاسخنامه، درس زبان انگلیسی، آزمون دکتری نیمه متمرکز سراسری، سال 1391
نویسنده(گان): جمال صوفیه
منبع: سایت مدیر Modir.ir
موضوع: زبان انگلیسی
دسته: دانلود تست ها و نمونه سوالات درسی و کنکوری کارشناسی ارشد و دکتری
سال انتشار: 1391
تعداد صفحات: 25
قیمت (تومان): 5500
بر اساس شرایط و ضوابط ارسال مقاله در سایت مدیر، این مطلب توسط یکی از نویسندگان ارسال گردیده است. در صورت مشاهده هرگونه تخلف، با تکمیل فرم گزارش تخلف حقوق مؤلفین مراتب را جهت پیگیری اطلاع دهید.