شما هنوز به سایت وارد نشده اید.
شنبه 29 مهر 1396
ورود به سایت
آمار سایت
بازدید امروز: 23,210
بازدید دیروز: 39,774
بازدید کل: 76,601,311
کاربران عضو: 1
کاربران مهمان: 210
کاربران حاضر: 211
بسته کامل شامل چکیده نکات مهم 11 کتاب درسی نظریه های کارآفرینی ویژه داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد و دکتری سراسری و آزاد
چکیده:

این بسته کامل درسی شامل مباحث درس نظریه های کارآفرینی، ویژه داوطلبان شرکت در آزمون کنکور سراسری و آزاد کارشناسی ارشد و دکتری نیمه متمرکز می باشد. این فایل چکیده ای جامع و مفهومی از 11 مرجع منابع دکتری این درس شامل 1- کتاب کارآفرینی رابرت هیستریچ ترجمه دکتر فیض بخش و دکتر تقی یاری انتشارات دانشگاه صنعتی شریف. 2- کتاب کارآفرینی (تعاریف،نظریات و الگوها) تالیف دکتر  احمدپور نشر جاجرمی. 3- کتاب جامع کارآفرینی(اولین کتاب جامع درس وتست کارآفرینی) تالیف دکتر  احمدپور،بهروز جمالی و احسان قاسمی. 4-کتاب مبانی کارآفرینی تالیف دکتر احمدپور و دکترمقیمی،نشر فراندیش. 5-کتاب کارآفرینی دکتر احمدپور و دکتر عزیزی،نشر محراب قلم. 6- کتاب کارآفرینی تالیف دکتر  بابایی،رستم نژاد،نیکخواه بهرامی -7-کتاب کارآفرینی shane 8-کتاب مبانی کارآفرینی Alvarez -9اصول و مبانی کارآفرینی مهندس سعیدی کیا-10- کتاب دانشگاه کارآفرین تالیف دکتر نیازی و کارکنان نصر آبادی و 11- کتاب کارآفرینی یک دقیقه ای تالیف دکتر احمدپور و ابراهیمی می باشد.
برای دریافت فایل ابتدا عضو سایت شده و پس از افزایش اعتبار به میزان 29900 تومان از طریق واریز یا انتقال وجه به حسابهای سایت و شارژ حساب خود فایل را دانلود کنید. بدیهی است که مطالعه این فایل برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه سراسری و آزاد نیز بسیار مفید است.
این فایل توسط سامانه مدیریت ایران (ساما) تهیه شده و بر اساس تفاهمنامه مورخ 5/5/90 از طریق سایت مدیر نیز به فروش می رسد. هر گونه تکثیر، نسخه برداری، نشر، چاپ، کپی برداری و فروش کلیه فایل ها، جزوات، آثار و محصولات این سامانه بدون مجوز کتبی سامانه مدیریت ایران (ایران ساما) با استناد به مواد 23 و 29 قانون حمایت از مولفان و مصنفان خلاف قانون، اخلاق و شرع بوده و مشمول قوانین مجازات اسلامی خواهد بود.

کلید واژه: نظریه های کارآفرینی، آزمون دکتری کارآفرینی، کنکور کارشناسی ارشد کارآفرینی، منبع درس کلیه گرایش ها و مقاطع تحصیلی آزمون دکتری سراسری و آزاد، آزمون کارشناسی ارشد سراسری و آزاد کارآفرینی
نویسنده(گان): هیئت علمی سامانه مدیریت ایران(ســـامـــا)
منبع: سایت ســـامـــا (www.iransama.org)
موضوع: کارآفرینی
دسته: دانلود جزوات کنکوری و درسی
سال انتشار: 1390
تعداد صفحات: 295
قیمت (تومان): 29900
بر اساس شرایط و ضوابط ارسال مقاله در سایت مدیر، این مطلب توسط یکی از نویسندگان ارسال گردیده است. در صورت مشاهده هرگونه تخلف، با تکمیل فرم گزارش تخلف حقوق مؤلفین مراتب را جهت پیگیری اطلاع دهید.