شما هنوز به سایت وارد نشده اید.
دوشنبه 04 خرداد 1394
ورود به سایت
آمار سایت
بازدید امروز: 18,028
بازدید دیروز: 57,735
بازدید کل: 47,134,068
کاربران عضو: 9
کاربران مهمان: 207
کاربران حاضر: 216
خلاصه کتاب تئوری سازمان؛ ساختار و طرح سازمانی استیفن رابینز (به همراه 208 پرسش تحلیلی)
چکیده:

این فایل، خلاصه کتاب تئوری سازمان؛ ساختار و طرح سازمانی استیفن رابینز (چاپ بیست و سوم) می باشد که به صورت Pdf قابل دانلود است. این فایل برای استفاده داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد، دکتری و کارشناسی ناپیوسته دانشگاههای سراسری و آزاد و همچنین دانشجویان مقاطع مختلف تهیه شده است و در برگیرنده نکات مهم این کتاب در هجده فصل + ضمیمه به همراه 208 پرسش تحلیلی (جهت استفاده دانشجویان و داوطلبان مقطع دکتری) می باشد. همچنین اسامی بیش از 40 نظریه پرداز و خلاصه نظریات ارائه شده توسط آنها در این کتاب در انتهای متن آورده شده است. برای دریافت فایل ابتدا عضو سایت شده و سپس به صفحه شخصی رفته و با انتخاب گزینه افزایش اعتبار نسبت به افزایش اعتبار خود اقدام نموده و بعد از شارژ حساب خود فایل را دانلود کنید. مبلغ قابل پرداخت برای دریافت این فایل 58 صفحه ای 3600 تومان می باشد.
شما می توانید با مراجعه به بخش تستهای تألیفی و کنکوری سایت مدیر لیست کامل تستهای تالیفی و کنکوری دکتری و کارشناسی ارشد را مشاهده نمایید. همچنین می توانید از بخش خلاصه کتب و جزوات، لیست آنها را مشاهده کنید

 

کلید واژه: خلاصه کتاب، تئوری سازمان، ساختار، طرح سازمانی، استیفن رابینز، کارشناسی ارشد، دکتری، مدیریت، تئوریهای مدیریت
نویسنده(گان): گروه علمی سایت مدیر
منبع: سایت مدیر
موضوع: تئوریهای مدیریت
دسته: جزوات و خلاصه کتب
سال انتشار: 1389
تعداد صفحات: 58
قیمت (تومان): 3600
بر اساس شرایط و ضوابط ارسال مقاله در سایت مدیر، این مطلب توسط یکی از نویسندگان ارسال گردیده است. در صورت مشاهده هرگونه تخلف، با تکمیل فرم گزارش تخلف حقوق مؤلفین مراتب را جهت پیگیری اطلاع دهید.