شما هنوز به سایت وارد نشده اید.
سه شنبه 24 تیر 1399
ورود به سایت
آمار سایت
بازدید امروز: 13,064
بازدید دیروز: 32,075
بازدید کل: 110,900,562
کاربران عضو: 1
کاربران مهمان: 143
کاربران حاضر: 144
اسلایدهای کتاب رفتار سازمانی مک شین (McShane)
چکیده:

این فایل شامل 261 اسلاید به زبان انگلیسی می باشد که مربوط به درس مدیریت رفتار سازمانی پیشرفته بوده و در کلاس های رفتار سازمانی دانشگاه تهران و شهید بهشتی تدریس می شود. موارد مطرح در اسلایدها جهت آمادگی آزمون دکترای دانشگاه شهید بهشتی و تهران ضروری می باشد و برای سایر دانشگاهها می تواند مفید باشد. این اسلایدها مربوط به 11 فصل کتاب مک شین می شود. فایل دانلودی 2.6 مگابایت می باشد و فرمت آن Zip است و برای باز کردن آن نیاز به برنامه WinZip می باشد. برای دریافت فایل ابتدا عضو سایت شده و سپس به صفحه شخصی رفته و با انتخاب گزینه افزایش اعتبار نسبت به افزایش اعتبار خود اقدام نموده و بعد از شارژ حساب خود فایل را دانلود کنید. مبلغ قابل پرداخت برای دریافت این فایل 5100 تومان می باشد.
شما می توانید با مراجعه به بخش تستهای تألیفی و کنکوری سایت مدیر لیست کامل تستهای تالیفی و کنکوری دکتری و کارشناسی ارشد را مشاهده نمایید. همچنین می توانید از بخش خلاصه کتب و جزوات، لیست آنها را مشاهده کنید

کلید واژه: کنکور دکترای مدیریت– مدیریت رفتار سازمانی – کتاب مک شین – منابع آزمون دکتری - McShane
نویسنده(گان): Steven McShane, Mary Von Glinow
منبع: سایت مدیر
موضوع: رفتار سازمانی
دسته: دانلود پاورپوینت ها (اسلایدها)
سال انتشار: 1388
تعداد صفحات: 261
قیمت (تومان): 5100
بر اساس شرایط و ضوابط ارسال مقاله در سایت مدیر، این مطلب توسط یکی از نویسندگان ارسال گردیده است. در صورت مشاهده هرگونه تخلف، با تکمیل فرم گزارش تخلف حقوق مؤلفین مراتب را جهت پیگیری اطلاع دهید.