شما هنوز به سایت وارد نشده اید.
دوشنبه 29 بهمن 1397
ورود به سایت
آمار سایت
بازدید امروز: 36,976
بازدید دیروز: 47,939
بازدید کل: 94,416,190
کاربران عضو: 0
کاربران مهمان: 140
کاربران حاضر: 140
اسلایدهای کتاب رفتار سازمانی مک شین (McShane)
چکیده:

این فایل شامل 261 اسلاید به زبان انگلیسی می باشد که مربوط به درس مدیریت رفتار سازمانی پیشرفته بوده و در کلاس های رفتار سازمانی دانشگاه تهران و شهید بهشتی تدریس می شود. موارد مطرح در اسلایدها جهت آمادگی آزمون دکترای دانشگاه شهید بهشتی و تهران ضروری می باشد و برای سایر دانشگاهها می تواند مفید باشد. این اسلایدها مربوط به 11 فصل کتاب مک شین می شود. فایل دانلودی 2.6 مگابایت می باشد و فرمت آن Zip است و برای باز کردن آن نیاز به برنامه WinZip می باشد. برای دریافت فایل ابتدا عضو سایت شده و سپس به صفحه شخصی رفته و با انتخاب گزینه افزایش اعتبار نسبت به افزایش اعتبار خود اقدام نموده و بعد از شارژ حساب خود فایل را دانلود کنید. مبلغ قابل پرداخت برای دریافت این فایل 3100 تومان می باشد.
شما می توانید با مراجعه به بخش تستهای تألیفی و کنکوری سایت مدیر لیست کامل تستهای تالیفی و کنکوری دکتری و کارشناسی ارشد را مشاهده نمایید. همچنین می توانید از بخش خلاصه کتب و جزوات، لیست آنها را مشاهده کنید

کلید واژه: کنکور دکترای مدیریت– مدیریت رفتار سازمانی – کتاب مک شین – منابع آزمون دکتری - McShane
نویسنده(گان): Steven McShane, Mary Von Glinow
منبع: سایت مدیر
موضوع: رفتار سازمانی
دسته: دانلود پاورپوینت ها (اسلایدها)
سال انتشار: 1388
تعداد صفحات: 261
قیمت (تومان): 3100
بر اساس شرایط و ضوابط ارسال مقاله در سایت مدیر، این مطلب توسط یکی از نویسندگان ارسال گردیده است. در صورت مشاهده هرگونه تخلف، با تکمیل فرم گزارش تخلف حقوق مؤلفین مراتب را جهت پیگیری اطلاع دهید.